Moderatorja shqiptare Luana Vjollca shpeshherë di të provokojë ndjekësit e saj në rrrjete sociale.

Ajo është shumë aktive dhe vazhdimisht sjell imazhe të reja.

Në një foto të shpërndarë në rrjetin social Instagram, Luana dukej shumë tërheqëse.

Por, ajo që të bie në sy më atë imazh, është fakti që fustani i ngushtë mezi mbante gjoksin “bombastik” të saj.