Luana Vjollca është pothuajse njëra ndër femrat e ekranit e cila ka një paraqitje të mirë në çdo shfaqje të saj publike.

Madje, ajo kujdeset që të paraqitet me shije edhe nëpër fotot e çastit që i hedh në rrjetet sociale.

Së fundmi Luana për fansat e saj ka hedh një foto në instagram, ku i shihet vetëm një pjesë e fytyrës dhe njëri sy. Si duket asaj i ka rënë dielli në sy dhe nuk e ka vënë re që në foto “selfie” nuk i ka dal e tërë fytyra./Kosovarja/