Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana është treguar gjithmonë kujdesshëm sa i përket publikimit të fotografive të djalit të tij, Bojken.

Por duket se Loriku ka vendosur ta thyej këtë rregull, dhe ja ku ka publikuar një foto së bashku më bashkëshorten vogëlushin e tij përdore.

Familja Cana nga përshkrimi i fotos duket janë bërë gati për pushime pasi futbollisti shkruan “Gati për verë”.