Liverpool po synon transferimin e Kylian Mbappes

Pas transferimit të Mohamed Salah nga Roma, Liverpool ka edhe një objektiv të madh për afatin kalimtar të verës.

Sipas Daily Telegraph, Jurgen Klopp, po synon që në Anfield ta transferoj yllin e ri të Monacos, Kylian Mbappe, përcjell Express.

Por, ekipi anglez nuk do ta ketë të lehë transferimin e yllit të ri francez. Ai ka oferta dhe nga Real Madridit, Paris Saint-Germain dhe Arsenal