PSG planifikon super përforcime për sezonin e ri.

Paris Saint-Germain ka katër objektiva për sezonin e ri, raportojnë mediat franceze.

Klubi francez kërkon dyshen e Monacos, Kylian Mbappe e Fabinho, portierin e Milanit, Gianluigi Donnarumma dhe mbrojtësin e majtë të Borussia Dortmund, Raphael Guerrero, përcjell “lajmi.net”.

Por, ardhja e tyre nënkupton me shitjen e mesfushorit Marco Verratti.