Moderatorja e njohur Liberta Spahiu shquhet për linjat seksi të trupit.

Në një foto që ka publikuar në rrjetet sociale, Liberta vjen hot dhe seksi e veshur në një fustan të kuq.

Edhe komentet që ka marrë nga fansat i’a kanë vënë në pahë bukurinë dhe sensualitetin që e karakterizon.