Këngëtarja e njohur Big Mama ka kohë që ka marrë gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë.

Ajo pak kohë më parë kishte zvogëluar lukthin e saj në mënyrë që të arrinte peshën e dëshiruar.

E ky operacion që ka bërë Bigu ka pasur rezultat shumë pozitiv pasi që tani këngëtarja e njohur ka arritur të bëjë linjat tejet seksi.

Ndërkohë meritat për gjithë këtë ka mjeku i cili ka realizuar operacionin.

Së fundmi Bigu është takuar përsëri me personin që ia ndryshoi jetën.

Të paktën kështu shprehet Bigu përmes një fotografie që ka postuar pak më parë në profilin e saj në Instastory .

“Doktori i cili ma ndryshoj jetën @kerimguzel”, ka lënë mbishkrim Bigu duke lënë edhe një emoji zemër.