Drake dhe e “dashura e tij” Rosalyn Gold-Onwude shkëlqyen në tapetin e kuq në “NBA Awards 2017” të hënën në New York.

Reperi 30-vjeçar dukej elegant në një xhaketë të bardhë derisa mbërriti në ceremoninë e shpërblimeve.

Nga të famshmit që ecën në qilimin e kuq, ishin edhe Hailey Baldwin, Naomi Campbell, Jada Pinkket Smith, Robin Roberts, Shaquille O’Neal, G-Eazy, 2 Chainz, Adam DeVine dhe disa të tjerë.