Daniell Selleres është vajza që po trazon ujërat në “Love Isand”, si një nga 11 vajzat e reja të futura së fundmi.

Modelja bukuroshe ka vërtetuar se e meriton të flitet kaq shumë për të, duke postuar një foto super provokuese në Instagram.

22 vjeçarja është shfaqur e veshur me një trupore në ngjyrë mishi dhe një xhaketë xhins sipër.

 Për të tërhequr edhe më shumë vëmendje, Daniell kishte marrë poza shumë të nxehta, që jepnin idenë se ajo ishe komplet nudo në pjesën e poshtme.