Khloe Kardashian mbushi  33 vjet të martën dhe e gjithë familja u aktivizua në rrjete sociale për ta uruar atë.

Shumë prej anëtarëve të familjes publikuan foto nga fëmijëria, duke uruar yllin e Keeping Up With the Kardashians, por më e veçanta ishte ajo e motrës së saj Kourtney, përcjell Bota sot.

Ndërsa, motra Kim e quajti atë ‘të fortë dhe të vendosur’, derisa nëna Kris e quajti ‘shpirtin më të mirë