Adelina Tahiri e cila para pak kohe erdhi me këngën ’Dale kadale’ këngë që këngëtaren e kategorizon pak më ndryshe nga ajo Adelina e shumë këngëve të mëparshme, shkruan Kosovarja.

Adelina ka ditë është duke pushuar në Dubai , fotografitë dhe videot nuk kanë munguar për asnjë çast. Kjo video hedh shumë dyshime mbi Adelinën se është shtatzënë apo çfarë ka ndodhur ma barkun e saj kaq të fryre.