Modelja e bukur shqiptare Emine Cunmulaj sot festoi dy vjetorin e martesës me burrin e saj miliarder Sam Nazarian mirëpo dicka e keqe i ndodhi asaj.

Ata kishin zgjedhur për të festuar përvjetorin e tyre në jaht me shëtitje në deti mirëpo valët e detit e kanë munduar atë dhe ajo ka pasur të vjella të vazhdueshme.

Për më shumë ja fotoja e saj e postuar në Instagram.