Këngëtarja e njohur Adelina Ismajli ende vazhdon të mbajë epitetin si diva shqiptare.

Adelina pak kohë më parë përjetoi ndjenjën më të bukur atë të të bërit nënë për herë të parë i një djali të ëmbël të cilin e pagëzuan me emrin Uliks, transmeton Gazeta Express.

Mirëpo Adelina si duket shumë shpejt ka arritur të rikthejë linjat e saj perfekte trupore.

Këtë më së miri e vëreni përmes kësaj fotografie që ajo ka postuar pak minuta më parë në profilin e saj në Facebook.

Adelina në këto fotografi shihet në bikini teksa shijon ditën e bukur me diell në plazh.

Por ajo nuk ka shkuar e vetme.

Së bashku me të janë edhe bashkëshorti Vali dhe djali i tyre Uliksi.

“Duke u kënaqur me djemtë e mi”, kishte shkruar Adelina.