Këngëtarja Bubulina Krasniqi, është në prag të lindjes së fëmijës së saj të parë dhe po kujdeset që t’i kryejë të gjitha zakonet para se bebja të vijë në jetë.

Kështu ajo ka organizuar festën e bebes, apo sic njihet ndërkombëtarisht “babyshower”, duke ftuar mikeshat e saja.

Në njërën nga fotografitë, ajo shihet me aktoren Albulena Kryeziu, pasi dihet që dyshja janë shoqe mjaft të mira.

Bubulina tashmë është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël, dhe duket mjaft bukur si gjithmonë, përderisa një fotografi së bashku me të, aktorja Kryeziu e ka publikuar në Facebook.