Aktorja dhe modelja e famshme, Kelly Brook nuk e ka problem të pozojë tërësisht e zhveshur.

Brook, e cila shquhet për trupin e saj seksi jo rrallë herë pozon e zhveshur.

E shtrirë në plazh dhe pa bikini, ajo ka treguar më shumë se që duhet pa pasur fije turpi.