Roma ka bërë një goditje të “dyfishtë” në këtë merkato vere.

Kryeqytetasit arritën të sigurojnë mbrojtësin 22-vjeçar Rick Karsdorp nga Feyenoord, duke përforcuar prapavijën e tyre për sezonin e ri.

Por pavarësisht vlerave të padiskutueshme të lojtarit holandez, ka qenë e dashura e tij që ka pushtuar mediat italiane.

Astrid Bell është mjaft e ndjekur në “Instagram” dhe jo më kot. Profili i saj është i mbushur me foto superseksi