Anëtarja e UFC Michelle Waterson ka pozuar nudo për ESPN The Magazine Body Issue.

31-vjeçarja njihet si ‘Karate Hottie’ në fushën e saj dhe është e qartë se pse ajo është zhveshur për fotot e saj.

Zeshkanja ka nxjerr në pah format e saj seksi dhe të tonifikuara.

“Më pëlqen pseudonimi im ‘Karate Hottie’, mendoj se është tërheqëse.” është shprehur 31-vjeçarja.