Këngëtarja e njohur me emrin e artit, Gugu, shpesh ndan me fansat e saj video live nga Instagrami. Të shumtë janë fansat meshkuj që kërkojnë nga këngëtarja të nxjerrë pjesë intime të trupit, gjë që Gugu nuk e ka të vështirë. Ajo është ndoshta këngëtarja që ua plotëson të gjitha dëshirat fansave të saj.

Një rast i tillë ka ndodhur ditën e sotme, teksa Gugu ishte live në Instagram iu përgjigj pyetjeve të fansave. Njëri prej tyre i kërkoi këngëtares të tregonte trupin. Gugu ja plotësoi dëshirën dhe madje tregoi më shumë.

Këngëtarja tregoi trupin dhe gjoksin. Tabloid.al kapi momentin kur Gugu kapi thithkën dhe tregoi piercing. Më pas këngëtarja e hoqi menjëherë kamerën.

Kam piercing tek të dy gjokset. Më pëlqejnë shumë piercing”, tha ajo.

Gugu u bë e njohur pas deklaratës tek Çani ku tha se ishte biseksuale.