E filloi si valltare në klube të natës dhe tani po e qon në një tjetër nivel.

DOnjeta Kosumi e njohur me nofkën Kallashi, është ndër femrat më bombastike shqiptare, falë formave që posedon.

Nuk ngurron asnjëherë t’i shfaqë asetet e saja përmes fotografive e tani edhe përmes klipeve.

Ajo ka paralajmëruar se këngën e re do ta publikojë me 1 korrik, përderisa në Instagram ka publikuar jnë fotografi ku shihet tërësisht e zhveshur e e shtrirë në rërë, pjesë kjo që mund të jetë edhe skenë e klipit të saj.