Ajo është një nga femrat super sexy latine që ka pushtuar botën e telvizionit.

42 vjeçarja kolumbiane, Aylín Mújica është nënë e tre fëmijëve. Djali i saj më i madh është Mauro , Alehandro dhe Violeta.

Mauro Mendez djali 23 vjeç i aktores i është përkushtuar muzikës dhe ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Gjithashtu është një yll i vërtetë dhe shtë bërë më tepër protagonist. Aktorja ndan në rrjetet e saj sociale foto dhe me djalin e saj Alehandro.

Ndërsa Violeta është 6 vjeç, produkt i lidhjes së aktores me altorin tjetër po aq të njohur Gabriel Valenzuela. Aylin është bërë e njohur me rolin e saj të dyfishtë në telenovelën Marian. Aktorja është e njohur për rolet e saj negative.

MIAMI BEACH, FL – JULY 18: Aylin Mujica walks the runway at the A.Z Araujo show during Mercedes-Benz Fashion Week Swim at The Raleigh on July 18, 2011 in Miami Beach, Florida. (Photo by Frazer Harrison/Getty Images for Mercedes-Benz Fashion Week)