Oh la, la, çfarë pamje.

Kësaj i thonë t’i tregosh të gjitha në kulmin e vapës.

Kjo është modelja Zahia Dehar.

25-vjeçarja ka qenë prostitutë, por tashmë ka ndryshuar zanat.

Ajo u bë e njohur në mbarë botën pasi bëri seks me futbollistin francez, Franck Ribery.

Në atë kohë ajo ishte minorene dhe kjo i kushtoi një padi futbollistit.

Skandali u mbyll dhe Ribery doli i pafajshëm.

Tashmë Dehar po bën karrierë në fushën e modës.