Jennifer Lopez dhe muskujt e saj abdominalë janë për lakmi. Këngëtarja 47 vjeçare ka treguar edhe njëherë se ka forma perfekte trupore që secila vajzë e re i ka zili.

Ylli i “The Shades of Blue” ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku shihet se pavarësisht moshës, ajo duket mrekullueshme.

Lopez dhe i dashuri i saj, Alex Rodriguez së fundmi kanë qenë në një pushim në Paris të Francës.

Image