Këngëtari Majk ditëve të fundit një kohë të mirë po ia kushton të birit.

Ai dje publikoi disa fotografi dhe video ku shihet bashkë me të e me foto të tilla, reperi ka ardhur edhe sot, duke lënë të nënkuptojë se ata janë bashkë edhe tani.

Majk në Instastory publikoi një foto të Roan i cili ishte vetëm me pelenë duke fjetur dhe e kishin zhveshur për shkak të nxehtit të madh.

E kjo është një nga fotot më të mrekullueshme të birit të tij