Linda Halimi është shfaqur në formën e saj më të mirë fizike teksa po pushonte me bashkëshortin e saj në plazhet e Miamit, në SHBA.

Pas një viti të lodhshëm, këngëtarja shqiptare ka nisur pushimet.

Linda ka postuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram, ku dhe ka treguar rezultatet e palestrës që ka bërë gjatë kësaj periudhe.

Ajo kishte veshur me një palë bikini ngjyrë pjepri, të cilët e tregonin mjaft seksi dhe në formë të mirë fizike.

Por sa herë që Linda poston një foto të sajën, një mesazh shumë domethënës përcillet tek çdo kush që e sheh.

Trupi i saj, me muskuj, i nxirë, është një shembull shumë i mirë, se me shumë punë dhe vullnet mund t’ia dalësh të kesh format trupore që ti dëshiron.