Ajo shkaktoi stuhi kur pozoi topless gjatë pushimit në Republikën Domenikane.

Dhe Jemma Lucy iu kthye të vjetrës, derisa u kthye në Britani dhe nxori asetet gjatë daljes në mbrëmje në Neighbourhood në Manchester

29 vjeçarja kishte veshur një fustan të ngushtë, që i nxirrte në pah linjat seksi trupore.

Sikur çdoherë, vëmendjen më të madhe e mori gjoksi i saj gjigant, të cilin e kishte lënë të lirshëm pa sytjena.

Por, atë nuk ia mbante veshja dhe Jemma u fotografua teksa mbante gjoksin me duar.