Gwyneth Paltrow dhe Chris Martin janë parë së bashku, edhepse janë ndarë.

Të dy ishin divorcuar në vitin 2014 pas 11 vjetësh martesë e tani janë parë bashkë, bashkë me djalin e tyre, 11 vjeçarin Moses në një jahtë luksoze në Kanë.

Paltrow që është parë me një fustan të bardhë ka qëndruar në kuvertën e anijes derisa Martin ka kaluar kohë me të birin e tyre duke luajtur së bashku.

Paltrow dhe Martin që kanë edhe një vajzë 13 vjeçare janë ndarë tre vjet më parë, derisa aktorja ka thënë se kjo eksperiencë ishte më e vështira e jetës së saj.