Greta Koçi para pak ditësh publikoi projektin më të ri muzikor në bashkëpunim me Genc Prelvukajn

Nuk ka dashni”, titullohet kënga më e re e dyshes, videoklipi i së cilës deri më tani është mbi 1.5 milion herë në YouTube.

Por, kësaj radhe këngëtarja shqiptare i është rikthyer raporteve meshkuj-femra, transmeton Telegrafi.

Në fakt, ajo i është referuar fjalëve të poetit të shekullit të kaluar britanik William Golding, të cilat i ka publikuar edhe në llogarinë personale në Instagram.

Atëbotë, britaniku kishte thënë se “Femrat janë qesharake kur kërkojnë të drejtat prej meshkujve” pasi që “Ato kanë, janë dhe do të mbeten më superiore kundrejt meshkujve”.