Aktorja e serialit televiziv “Çka ka shpija”, Gresa Pallaska, pothuajse ka arrit që të bëhet shumë e famshme dhe e dashur për publikun me rolin e “Rabijes”, në këtë serial, shkruan “Kosovarja”.

Ajo para se të bëhej kaq e famshme sa e gëzon sot famën, ishte një vajzë e cila ishte shumë punëtore, dhe falë punës dhe talentit të saj sot ka arrit të jetë këtu ku është.

Nëse do ta shihni këtë foto që ne ua sjellim, ku Gresa e ka bërë vite më parë, nuk do të besonit se është ajo.

Ngase, në këtë foto ajo duket shumë ndryshe. Më zeshkane dhe me flokë kaçurrele.