Një femër në Gjilan ka raportuar se pas një mosmarrëveshje burri i saj, e ka sulmuar me thikë dhe i ka shkaktuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar në tretman mjekësor në spitalin e Gjilanit.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.