Gjermania ka kaluar si lidere e grupit B në fazën e dytë të Kupës së Konfederatave.

Kampionët e Botës kanë mposhtur 3:1 Kamerunin, në ndeshjen e xhiros së fundit.

Werner me dy gola, dhe Demirbay me një, ishin realizator për Gjermaninë.

Në ndeshjen tjetër të këtij grupi, Kili ka barazuar 1:1 me Australinë.


yísdfgsydísdgysg vydsggds by wc2018


yfdgsdvlfvf ylsdk,dsfl fl kdfsdfsd by wc2018