Super modelja e famshme, Gigi Hadid gjithmonë di të paraqitet unike dhe me shumë stil.

22- vjeçarja edhe kësaj radhe është dukur për bukuri, derisa ishte veshur e gjitha në “pink”, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se Hadid, aktualisht po shijonë një romancë dashuri me këngëtarin Zayn Malik.