Gigi Hadid ka lë të gjithë gojëhapur kur befasojë edhe kësaj radhe me paraqitjen e saj prej një modeleje të vërtetë.

Hadid e cila është një nga vajzat më të njohura të pasarelave të modës, ka vetëm 22 vjet dhe çdo herë qëndron bukur shumë në ballinat e mediave rozë për veshjet e saj të mahnitshme.

Një gjë të tillë dëshmon shfaqja e saj e fundit, në rrugët e New York, teksa u pa të kishe kombinuar një palë pantallona elegant me një bluzë me mëngë të shkurtëra.