Genta Ismajli këngëtarja energjike e skenës sonë, si duket kohën e fundit ka diçka të re, dhe ajo po e mbanë mirë fshehtë këtë gjë

Edhe pse me disa sinjale Genta po bëhet e dyshimtë prapë ne nuk mund të themi se ajo ka diçka të re, përderisa publikisht ka deklaruar se ende e mban statusin “Single”.

Genta kohën e fundit është më pasive sa i përket këngëve dhe projekteve të reja në fushën e muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Kujtojmë se Genta vitet që i lamë pas, ishte shumë produktive, ajo sillte këngë që ende pëlqehen e dëgjohen.

Por, diçka si duket ka ndryshuar tek Genta! Në fotot që ajo po i plason herë pas here nëpër rrjetet sociale, e shohim se trupi i saj ka filluar të pësoj ndryshime, sidomos në pjesën e barkut, ku duket se ka filluar t’i fryhet.

Të jetë kjo fryrje vetëm nga ushqimi i tepërt dhe jo i rregullt apo ndoshta këngëtarja është në pritje të ëmbël?!

Mbetet ta shohim. Por, dyshimet vijnë e shtohen edhe tek gjesti i saj që e bënë në këtë foto që do ta shihni tani, e aty shihet Genta duke e mbajtur barkun me dorë!