Bukuroshja dhe modelja shqiptare Françeska Jaçe ka treguar më shumë se duhet në një foto të re që ka postuar në rrjetet sociale

Ajo ka treguar pothuajse tërë gjinjtë e saj, derisa të brendshmet e saj lejojnë që të shihen edhe thithkat.

Pushimet kanë ardhur dhe kjo verë, përtej temperaturave duket se do të sjellë edhe shumë risi të tjera.

Një ndër to është edhe këjo foto shumë të nxehta, që Françeskës ja ka realizuar Junxhin Shkurti.