Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Portugali – Kili

Portugalia dhe Kili kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në gjysmëfinale të Kupës së Konfederatave.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:00, ku do të mësohet edhe finalisti i parë.