Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Gjermanisë e Kilit.

Gjermania dhe Kili do të përballen nga ora 20:00. Dyja skuadrat gjenden në Grupin B dhe do të kërkojnë fitoren që të sigurojnë që tani pjesëmarrjen në gjysmëfinale të Kupës së Konfederatave,

Gjermania: