Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi, gjatë muajve të fundit ka nisur të eksperimentojë jo pak në stilin e saj të veshjes dhe të të kënduarit.

Ndërsa ka filluar të tregohet e papërmbajtur në mënyrën se si vishet, duke zbuluar për ditë e më shumë pjesët linjat perfekte , por një gjë e tillë ka filluar të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

Por askush nuk e kishte menduar se ajo do të arrinte deri këtu. Në fotografinë e fundit të publikuar në profilin personal të saj në rrjetet sociale, këngëtarja është shfaqur e veshur me vetëm me një bluzë, ndërsa është suke hekurosur. Ndërsa në pjesën e poshtme duket që ka veshur vetëm mbathje të zeza, shkruan Syri.net.

Menjëherë pas publikimit të kësaj fotografi kanë shpërthyer me mijëra pëlqim dhe komente, ku nuk mungojnë komplimentet e shumta për pamjen e saj vërtetë sexy.