Modelja Emily Ratajkowski nuk ka ndërmend të largohet lehtë nga Italia.

26-vjeçarja ndodhet prej ditësh në Positano dhe së fundmi është fotografuar së bashku me të dashurin e saj  Jeff Magid.

Emily ishte një mrekulli e shtuar për bukuritë e Italisë teksa dukej perfekte me format e saj.