Seren Williams ka pozuar pothuajse lakuriq për revistën Vanity Fair

Ish tenistja më e mirë në botë, amerikania Serena Williams është duke bërë bujë në rrjetet sociale, pas disa fotove për revistën Vanity Fair.

Serena, është shtatzënë në muajin e shtatë, por kjo nuk e ka penguar që të pozojë pothuajse lakuriq dhe të tregojë format saj perfektë të trupit