Ky lloj krahasimi nuk ishte bërë ndonjëherë…

Këngëtari Robert Berisha në rrjetin social Instagram ka përkrahur edhe kantautorin e njohur, Flori Mumajesi, nëpërmjet një komenti.

Pasi ky i fundit ka publikuar këngën e tij me të re bashkë edhe me klipin, të titulluar “Në shpirt” në bashkëpunim me Elinel.

Dhe ajo që bën përshtypje është sesi ai e quan kantautorin. Në komentin që ai ka bërë, ai shkruan: “Ti je mercedesi i muzikës o vëllai” Një koment vërtet i veçantë pasi rrallë herë e dëgjojmë. Më poshtë do mund të shikoni komentin e Robertit për Florin si dhe videoklipin më të ri të Mumajesit.