Moderatorja e SuperSport, Ilda Bejleri njihet edhe për bukurinë dhe format bombastike të saj.

Shumë aktive në rrjetet sociale, bukuroshja e DigitAlb ka postuar një foto nga pushimet e saj, ndërsa shihet qartë se është ndryshuar komplet.

Rrezet e diellit e kanë shndërruar, dhe ajo akoma nuk ka marrë një ngjyrë, por është përvëluar. Pavarësisht, Ilda duket e lumtur dhe mahnitëse!