Ish e dashura e reperit Tyga, Demi Rose çdo ditë e më shumë po merr vëmendjen e mediave rozë me format e saj.

Bukuroshja Demi Rose ka treguar edhe njëherë linjat e saj perfekte, duke u shfaqur me bikini ‘pink’.

Rose është zhvendosur në ishullin e Santorinit në Greqi, ku i ka befasuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale pasi i ka hequr të gjitha.

Dhe, jo më kot atë e ndjekin 4.6 milionë persona në “Instagram”, pasi kanë shumë çfarë të shohin.