Shtëpia ku u rrit ylli i popit Madonna, pas një renovimi të detajuar është vënë në shitje.

Kjo shtëpi që gjendet në Detroit, ishte shitur në vitin 2001 nga babai dhe njerka e Madonnas.

Me pas u shkatërrua pothuajse e tëra nga një zjarr, shkaqet e të cilit nuk dihen ende, dhe ishte e zbrazët deri në vitin 2012 kur u shit për 91,700 dollarë.

E tani kjo shtëpi e rinovuar, e cila përfshinë pesë dhoma gjumi, tre banja dhe ka 2,700 metra katror, pritet të shitet për gjysmë milionë dollarë.