Edhe një çift i kinematografisë turke ka kurorëzuar romancën e tyre disavjeçare.

Bëhet fjalë për Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcenin, të cilët i kanë thënë po njëri-tjetrit.

Në ceremoninë e organizuar në supervilën Sait Halim Pa?a Yal?s? të Stambollit ishin të pranishëm shumë miq dhe familjarë të dyshes, transmeton Telegrafi.

Theksojmë se gjithë shikuesit e serialit “Kara Sevda” e njohin aktorin turk, i cili në këtë serial luan rolin kryesor, atë të Kemalit ndërsa Evcen luan rolin e “Nihanit”, transmeton telegrafi.

Ndryshe, së fundi kurorëzuan lidhjen edhe aktori tjetër turk Tolgahan Sayisman dhe bukuroshja shqiptare Almeda Abazi.

1 / 6