Manchester United është duke e mposhtur 3:1 Barcelonën në “Camp Nou”. Kjo ndeshje mes legjendave po zhvillohet për bamirësi. Yorke, që për tifozët e Manchesterit dhe mbarë botës është emër shumë i njohur, ka shënuar gol të mrekullueshëm në “Camp Nou”.