Deri më tani keni parë urime të ndryshme nga yjet e estradës për festën e Fitër Bajramit.

Në këtë festë të vecantë për të gjithë besimtarët mysliman, një urim ka bërë edhe rep artisti i njohur Capital T.

Capo në profilin e tij në Instastory ka postuar një fotografi duke uruar të gjithë besimtarëve festën e Fitër Bajramit.

“Urime Festa e Fiter Bajramit Krejt Besimtareve Musliman Ju uroj gjitha t’mirat ju dhe familjes Zoti ju bekofte”, kishte shkruar Capo.