Ndonëse nuk ka aq shumë ndjekës sa modelet më të popullarizuara në Instagram, ajo i bën atyre konkurrencë të madhe me bukurinë e saj.

Ashiko Westguard shfaqet mahnitëse në çdo fotografi që e publikon në llogarinë e saj në rrjetin social. Bukuroshja nga Kanadaja tërheq vëmendje sidomos falë fytyrës së saj të bukur dhe trupit të mrekullueshëm.

Së fundi, ajo ka publikuar edhe një fotografi ku shihet cullak në ballkonin e saj. Superjoshëse!