Brad Pitt pas ndarjes nga Angelina Jolie, duket se më nuk po mendon aspak për martesën të cilën i dha fund pothuajse një vit më parë.

Kjo pasi aktori i njohur është parë të ketë pasur një takim sekret e tejet intim me një nga modelet më të njohura australiane.

Pitt duket se ndau kohë të veçantë me bukuroshen 53 vjeçare Elle Macpherson, e cila për pak kohë u divorcua nga bilioneri Jeffrey Soffer.

”Ata dukeshin shumë rehat në krahët e njëri-tjetrit, si një cift në një takim intim. Ai qeshte me gjithcka ajo thoshte dhe dukeshin shumë të afërt.”– thotë një burim për New Idea.

Duket se dyshja ”tashmë beqare”  po shijojnë jetën dhe duket se një romancë e re në botën e Hollywood-it po fillon.