Ajo kurrë nuk ka turp që të tregojë format e saj seksi trupore.

Dhe Nicki Minaj nuk pati turp as të enjten derisa publikoi imazhe që ndezën rrjetin, nga seti fotografik sekret që po realizon,

E veshur në kostum ari, ylli duket e papërballueshme, derisa ka ekspozuar hiret trupore.

24 vjeçarja shfaqet provokuese teksa ekspozon gjoksin gjigant dhe këmbët seksi