Ata janë njëri ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë.

Bëhet fjalë për dyshen këngëtarin e njohur Blero dhe të dashurën e tij modelen dhe blogeren Afrona Dika.

Blero e Afrona çdo ditë e më shumë po e dëshmojnë  për fansat se sa shumë janë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Global

Madje kur janë larg njëri-tjetrit ata e ndiejnë mungesën. Të paktën kështu shprehen përmes fotografive që ata postojnë në rrjetet sociale.

E tani që janë përsëri së bashku në Prishtinë, Blero e Afrona po po shijojnë këto ditë të nxehta së bashku.

T mobile In article [4]

Ata sot kanë shkuar në pishinë.

Ndërsa Afrona shihet në pishinë, Blero ia poston këtë foto tejet seksi Afronës.

“Livin’ La Vida Loca with my baby”, kishte shkruar Blero.